Moje torty

Tento smer prichádza na vašu žiadosť. Tieto pečené koláče bez mlieka, vajec a všetkým živočíšnych surovín sú plné kokosového mlieka, oleja a mandlovej múky. Spočiatku som sa nad takýmito koláčmi ani nezamýšľal. Dnes máme v ponuke dva druhy a pravdepodobne k nim budú pribúdať ďalšie.

Gaštanový triple vegan torta

VEGAN

Gaštanová jeseň pre tých čo nemôžu alebo nechcú nič živočíšne. Toto je tortička plná kokosového mlieka, gaštanovej chuti a banánovo-čokoládového prepojenia. Táto pečená torta je bezlepková a bezlaktózová.

Alergény

orechy - mandle

Zloženie

ryžová múka, mandľová múka, kypriaci prášok, prírodný trstinový cukor, kokosov mlieko, bio panenský kokosový olej, kokosová múka, gaštanove pyré, kakao, banán, chia semiačka, agar, horká čokoláda

Hmotnosť:

1450g

Počet porcií:

12ks

Cena:

37 Eur

Čučoriedkový vegan brownie

Brownie

Tento vegan brownie bez vajec, živočíšneho mlieka a lepku vás dostane svojím prepojením do čučoriedkového raja, v ktorom vás nechá oddať sa jeho chuti. Je to veľmi vláčny koláčik bez kompromisov.

Alergény

orechy - mandle

Zloženie

mandľová múka,ryžová múka, banán, prírodný trstinový cukor, kakao, kypriaci prások, kokosové mlieko, škorica, čučoriedky, panenský kokosový olej, agar, kokos

Hmotnosť:

1450g

Počet porcií:

12ks

Cena:

37 Eur